Z dbałością o najdrobniejszy detal – listwy przypodłogowe VOX

Listwa Estilo

Listwy przypodłogowe pełnią wiele praktycznych funkcji: ułatwiają utrzymanie czystości, maskują styk posadzki ze ścianą oraz pozwalają na ukrycie niechcianych kabli. Ale nie można zapomnieć, że to także element, który dopełnia, a często nawet decyduje o estetyce naszego wnętrza. Listwy przypodłogowe mogą dyskretnie wtopić się w podłogę lub wyraźnie zaznaczyć swoją obecność. Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujemy, trzeba przyznać, że listwy stanowią aranżacyjną kropkę nad i. Mogą podkreślić urodę podłogi lub – niestety – zniweczyć efekt starannie dobranych paneli i ścian. Sekret listew marki VOX tkwi zarówno w ich estetyce, jak i funkcjonalności. 

ESTILO – stylowa przez lata

Już sama jej nazwa gwarantuje, że będzie stylowym wykończeniem mieszkania. Listwa przypodłogowa ESTILO jest nowoczesna, a jednocześnie prosta, dzięki czemu pasuje do klasycznych, jak również nieco odważniejszych wnętrz. Oprócz walorów estetycznych ESTILO charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. To pierwsza na rynku listwa z MDF-u, która zapewnia wyjątkowo solidny montaż. Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu nie nasiąka wodą i nie odkształca się pod jej wpływem. Listwę można zamontować nawet przy nierównych ścianach, ponieważ doskonale się do nich dopasuje i ukryje ich mankamenty. Stylowo oznacza również praktycznie, dlatego ESTILO ma wbudowaną komorę umożliwiającą schowanie kabli. Listwa jest też prosta w montażu i dostępna w kilku kształtach. To wszystko sprawia, że listwa ESTILO może być stylowym detalem przez lata.

Listwa Estilo

  

ESQUERO – do wyboru, do koloru

Od licznych odcieni drewna, dębu, sosny czy platana, aż po nieskazitelną biel. Listwa ESQUERO dostępna jest w szerokiej gamie 12 dekorów, które zostały dopasowane do najczęściej kupowanych odcieni i gatunków podłóg. Można więc idealnie dobrać listwę do koloru paneli lub postawić na kontrastującą z nimi biel. Wybór tej drugiej opcji pozwoli także na odświeżenie mieszkania i nadania mu bardziej nowoczesnego charakteru. Listwa ESQUERO wyróżnia się prostym, kwadratowym profilem, a także optymalną wysokością (6,66 cm), co idealnie sprawdzi się w klasycznych, a także minimalistycznych przestrzeniach. ESQUERO wyposażona została w komorę na kable, w której ukryte zostały również elementy montażowe. Dodatkowe akcesoria – jak narożniki, łączniki i zaślepki – są idealnie dopasowane do listwy. Dzięki tym zabiegom nic nie zakłóca aranżacyjnej harmonii we wnętrzu.

Listwa Esquero

IZZI MAX – idealnie dopasowana

Dla osób, które uwielbiają spontaniczne metamorfozy swojego wnętrza, idealnym rozwiązaniem będzie listwa przypodłogowa IZZY MAX. Z tą kolekcją można malować i tapetować pomieszczenia bez demontażu listew. Szybka zmiana koloru ściany lub ozdobna lamperia całkowicie zmieniająca charakter wnętrza? IZZY MAX umożliwia szybkie, proste i łatwe aranżacyjne metamorfozy. Listwa IZZY MAX ponadto charakteryzuje się elegancją i dobrą jakością. Dostępna jest aż w dziesięciu odcieniach dębu – można zdecydować się m.in. na chłodną stal lub ciepły miód. Idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, a dzięki swojej niskiej cenie – także portfela.

Listwa Izzy Max

Więcej informacji na temat listew ESTILO, ESQUERO, IZZY MAX i innych produktów z portfolio marki VOX znaleźć można na stronie internetowej vox.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*